BRANDINTŲ LINŲ SĖMENŲ DUONELĖS

 • Į krepšelį 

   

  KURĮ SKONĮ IŠSIRINKTI ?


  Su obuoliais ir razinomis. Sugėrei meilę mūs gamtos: per vynuoges, obuolius ir lino sėklelę. Leidom sudygti - auksu pavirsti. Visa išsaugojom išdžiovinę, bet ne kepę ar virę.

   

  Su svogūnais. Augo darže skanėstas gardus: pomidoras, svogūnas didus. Nuskynėm ir sutrynėm juos linuos. Padžiovinus, o ne ugny sugadinus, daigių linų energiją dalinam.

   

  Su burokėliais. Paslaptį žinom. Buroką, svogūną sutrynus, linus padaiginus, viską sumaišius ir išdžiovinus - gausim stebuklą – buroką nekeptą, nevirtą, bet skanų - kitaip nepavadintą!

   

  Su morkomis. Česnakas subrendo lauke, šalia augo morka. Užkliuvo jie už mūsų akių – sukūrėm duonelę iš jų. Nekepėm, tik džiovinom. 

   

  Judros sėklų su kmynais, pomidorais ir svogūnais. Užmirštas augalas buvo - iš senovės ištraukėm mes jį. Sutepėm svogūnu žaliu – patiekėm visiems prie pavakarių. Kaimiško pomidoro ir kmyno skonis duonoj.

   

   

  SU KUO JAS REKOMENDUOJAME VALGYTI ?

   

  PUSRYČIAMS:

   

   SU OBUOLIAIS IR RAZINOMIS - arbatos pertraukėlei,

   

  PIETUMS:

   

   SU BUROKĖLIAIS - prie salotų,

   SU MORKOMIS - prie sriubos,

   

  VAKARUI:

   

   SU SAULĖGRĄŽOMIS - sumuštinukams gaminti.

   SU POMIDORAIS - prie filmo.    KĄ SAKO KLIENTAI ?

   

  Jei negausiu Jūsų duonelių, teks atidėti gimtadienį. 


 •  

  BRANDINTŲ LINŲ SĖMENŲ DUONELĖS SU OBUOLIAIS IR RAZINOMIS:

   SUDEDAMOSIOS DALYS: obuoliai (41 %), brandinti linų sėmenys (23 %), razinos (20 %), brandintos saulėgrąžų sėklos, brandinti grikiai.

                             

  BRANDINTŲ LINŲ SĖMENŲ DUONELĖS SU SVOGŪNAIS:

  SUDEDAMOSIOS DALYS: brandinti linų sėmenys (47 %), pomidorai, brandintos saulėgrąžų sėklos (17 %), svogūnai (5,21%), jūros druska.

  BRANDINTŲ LINŲ SĖMENŲ DUONELĖS SU BUROKĖLIAIS:

  SUDEDAMOSIOS DALYS: brandinti linų sėmenys (25 %), burokėliai (25 %), pomidorai, brandintos saulėgrąžų sėklos, brandinti grikiai, svogūnai, bazilikai, jūros druska, obuolių actas.

  BRANDINTŲ LINŲ SĖMENŲ DUONELĖS SU MORKOMIS:

  SUDEDAMOSIOS DALYS: morkos (30 %), brandinti linų sėmenys (25 %), pomidorai, brandintos saulėgrąžų sėklos, brandinti grikiai, česnakai, jūros druska.

  BRANDINTŲ JUDROS SĖKLŲ DUONELĖS SU KMYNAIS IR POMIDORAIS:

  SUDEDAMOSIOS DALYS: pomidorai (30%), brandintos judros sėklos (21 %), brandinti linų sėmenys, morkos, brandintos saulėgrąžų sėklos, svogūnai, kmynai (1,44%), jūros druska.

   

  LAIKYTI sausoje vietoje.