SUSIPAŽINKIME


SVEIKI ATVYKĘ Į SMILGIŲ ŠEIMOS ŪKIO PRODUKTŲ PARDUOTUVĖLĘ ! 

  Esame Mindaugas ir Ieva SMILGIAI. Kartu su mumis: Smiltė SMILGYTĖ. Žengia pirmuosius žingsnelius ir susidomėjusi kasdien ragauja ūkio

produktus. Šiuo metu jos mėgstamiausi: liofilizuoti batonėliai ir linų sėmenų duonelės su burokėliais. Taip pat Onutė SMILGIENĖ. Mindaugo

Mama. Visada mums padeda. Kasdien patiekalus gardina šviežiu linų sėmenų aliejumi. Ant jos stalo ir pavasarinės dilgėlės:)

Jus gali pakonsultuoti visais sveikatingumo klausimais!

 

 

KAS MES?

Žmonės, nusprendę gyventi ir dirbti Lietuvoje. Daryti tai, ką mėgstame. Gaminti natūralius sveikus maisto produktus. Kas yra taip reta. Ir taip reikalinga.
 

SMILGIŲ ŠEIMA MAISTĄ GAMINA JAU 30 METŲ

Mano tėtė - Algirdas Smilgys ūkį įkūrė tik atgavus nepriklausomybę. Buvo antras rajone įregistravęs ūkininkas. Tikėjo, kad ant Lietuvos žemės galima užauginti sveiką maistą savo vaikams ir žmonėms kurie vertina ir tiki šeimos ūkio sukuriamu stebuklu. Būdamas mažas traukdavau padėti tėvams į ūkį. Nors gal ir nevisada norėjau, bet tai augino drausmę ir kantrybę. 2006 metais perėmiau ūkį į savo rankas. Aišku padėjo Tėtė, Mama.

Aš savo žinias plėčiau Lietuvos žemės ūkio universitete. Ten susipažinau su savo būsima žmona Ieva. Dabar mes esame šeima. 2019 m. mums gimė dukrelė - mažylė Smiltė. O mano Tėtės jau nebėra.

Prieš kelerius metus be jo pagalbos dar du metus bandžiau išlaikyti ūkį ir plėsti, bet teko nuleisti rankas - nebepajėgiau. Mama jau sena, o dar gimė mūsų džiaugsmelis. Turėjau taip sunkiai įkurtą ūkį nutraukti. Kiek prakaito, kiek darbų, kiek sprendimų sunkių padaryta, bet kažkada turi palikti kas sena ir augti, plėsti mintis. Tik augdamas ir galvodamas kaip padaryti kažką gerą vis didesniam ratui žmonių gali nesunykti, o pakilti aukščiau.

Tik Jūs, mūsų mielieji klientai, esate ir buvote už viską svarbiausi. Kol prisimenate mus ir laukiate mūsų produkcijos ir naujų sumanymų, tol jaučiame, kad esame reikalingi. Tai įprasmina tai ką darome ir leidžia kas dieną sukurti kažką daugiau. Jūsų Mindaugas, Ieva, mažylė Smiltutė ir jau senelė Onutė.

Didėjant žmonių susidomėjimui sveikesniais produktais, natūraliai atsirado poreikis plėstis:
http://www.manoukis.lt/naujienos/ukis/smulkus-seimos-ukis-pasiryzo-plesti-perdirbima

Dabar mes kooperuojamės su kitais Lietuvo ūkininkais, auga šeima. 2018 metais Miknonių kaime savo jėgomis pradėjome statyti nedidelį maisto gamybos cechą. Buvo truputį nedrąsu. Kilo klausimas dėl pagalbos gamyboje. Mūsų ir Jūsų džiaugsmui netrukus šeimos ūkis  pasipildė naujais nariais. Mums į pagalbą atskubėjo geriausos pagalbininkės, be kurių nežengtumėm nė žingsnio pirmyn – tai Raimonda, Reda, Rita. Šis darbas joms kaime padeda rūpintis savo šeima, išleisti vaikus į mokyklą. Darbas  sunkus: viską paruošti, maišyti, džiovinti, parduoti. Bet tai leidžia gyventi ir svajoti. Pirkdami Smilgių Šeimos ūkio produkciją remite ne tik mus, bet ir šeimas kaime, kurios dėl Jūsų stengiasi kurti geriausią.
 

SUSITIKIME ŪKININKŲ TURGELIUOSE KAUNE


Daugiau nei 8 metus prekiaujame ūkininkų turgeliuose Kaune. Labai dėkojame nuolatiniams klientams už palaikymą ! AČIŪ JUMS !


ŪKIO INTERNETINIS DIENORAŠTIS

Nuo 2012 metų rašome Ūkio internetinį dienoraštį: 

http://www.smilgiai.blogspot.com

Kviečiame jame apsilankyti ir pažinti mus iš arčiau. Pasidairyti į nuotraukas. O pažiūrėti yra į ką: per 14 metų auginome daugiau nei 20 augalų rūšių. Kaip spaudžiami tikro šalto spaudimo aliejai:

https://tv.lrytas.lt/laidos/kaimo-akademija/2015/04/19/news/isskirtinis-ukis-ivairiu-rusiu-aliejaus-gamyba-ii--200321/


O TOLESNĘ ŪKIO ISTORIJĄ KURIATE IR JŪS, NES UŽSUKOTE Į SMILGIŲ ŠEIMOS ŪKIO ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĖLĘ :)DRAUGAUKIME, BENDRAUKIME, RAGAUKIME!

Telefono nr.: +370 622 39585

 Instagram profilis: #smilgiuseimosukis 

 El. paštas: uzsakymassmilgiams@gmail.com

 Internetinis dienoraštis: http://www.smilgiai.blogspot.com 

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/smilgiuseimosukis/

 

 

Mindaugas, Ieva, Smiltė, Onutė, Reda, Raimonda, Rita, Agnė

SMILGIŲ ŠEIMOS ŪKIS